![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 6972644
*
nr 697 2644
Niki de Saint Phalle
(1930-2002), Frankrike
Färglitografi , Niki de Saint Phalle (1930-2002), 8/300, 63x48
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Följerätt
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2011
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 15:13:09
1
Vinnande bud
16/5 15:55:34
2
3.100 kr
- Konstnär/Designer
Niki de Saint Phalle
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Läs mer om Niki de Saint Phalle
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niki de saint phalle
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
*
Niki de Saint Phalle
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Läs mer om Niki de Saint Phalle
nr 697 2644
Niki de Saint Phalle
(1930-2002), Frankrike
Färglitografi , Niki de Saint Phalle (1930-2002), 8/300, 63x48
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, målare och filmare, född 1930, död 2002.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 15:13:09 | 1 | Vinnande bud |
16/5 15:55:34 | 2 | 3.100 kr |
- Konstnär/Designer
Niki de Saint Phalle
Niki de Saint Phalle, född Catherine-Marie-Agnès Fal de Saint Phalle, fransk skulptör, mÃ¥lare och filmare, född 1930, död 2002.Läs mer om Niki de Saint Phalle
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niki de saint phalle
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55